Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

малко преидстория

2 posters

Go down

малко преидстория Empty малко преидстория

Писане by Гост Нед Апр 06, 2008 11:18 pm

Син на трикратния световен шампион Нелсън Пикет, младият пилот на Рено, който получава същото име, започва състезателната си кариера със състезания по картинг в родната си Бразилия. Скоро след това Пикет преминава в южноамериканските серии F3 през 2001 година, като в първия си сезон там, завършва на пето място. Титлата обаче не закъснява и още на следващата година Пикет триумфира с престижното отличие. На 17 години бразилецът се мести във Великобритания, за да се състезава в британската F3. През 2003 година той завършва на силното трето място шампионата, след като постига шест победи. Следват тестове с болида на БМВ Уилямс, а през следващата година Пикет печели титлата в британската F3 с шест победи, като междувременно прави тестове за тима на Уилямс.

През 2005 година младокът тества за Хонда, като вече се състезава в сериите GP2. Сезонът е тежък за бразилеца, като проблеми с болида го лишават от добри класирания, но победа на пистата "Спа" категорично доказва страхотните му качества. За сметка на това Пикет печели за Бразилия първото провело се състезание в световните серии А1GP. През 2006 година се завръща в GP2, за да се бори за титлата с бъдещия шампион Люис Хамилтън. Още преди края на сезона Пикет е сключил договор със световния шампион Рено за тест-пилот. Той се представя толкова убедително по време на тестовете, че шефът на френския тим Флавио Бриаторе се решава да му даде втория болид за 2008 година, като го прави съотборник на двукратния световен шампион Фернандо Алонсо.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

малко преидстория Empty абе???

Писане by Гост Вто Апр 08, 2008 10:58 am

е а дирете и вие малко информация де само аз админа и ЛузТерин дириме другите ги няма никакви OMG!

Едит то lewstherin:

Използвам за първи път модераторските си права, за да те поправя, ника ми се чете ЛузТерин.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

малко преидстория Empty Re: малко преидстория

Писане by Гост Вто Апр 08, 2008 6:38 pm

Просто липса на време,нормално е.За това не сме толкова активни.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

малко преидстория Empty абе???

Писане by Гост Вто Апр 08, 2008 7:10 pm

извинявам се луз Терин еми нищо но петък събота мое да се подири малко

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

малко преидстория Empty абе???

Писане by Гост Съб Апр 19, 2008 8:12 pm

абе който е фен на нелсинио освен мене да ми кае да развиваме с него нашата част от този форум

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

малко преидстория Empty Re: малко преидстория

Писане by al0ns0 Съб Апр 19, 2008 8:24 pm

mitaka9215 написа:абе който е фен на нелсинио освен мене да ми кае да развиваме с него нашата част от този форум
Аз също ще помагам на Налсиньо... Smile Просто сега той е извън обектива на маедийте Cool Yes
al0ns0
al0ns0
Администратор
Администратор

Брой мнения : 266
Age : 30
Registration date : 01.03.2008

https://msport.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

малко преидстория Empty Re: малко преидстория

Писане by lewstherin Съб Апр 19, 2008 8:25 pm

Абе и аз му се радвам на момчето, има талант, макар да не се вижда още.
lewstherin
lewstherin
ФИА- Комисар
ФИА- Комисар

Брой мнения : 315
Age : 36
Местожителство : Пловдив
Любим отбор : Scuderia Ferrari Marlboro
Registration date : 03.03.2008

http://www.lewstherin.my32.net

Върнете се в началото Go down

малко преидстория Empty Re: малко преидстория

Писане by Гост Нед Апр 20, 2008 9:04 am

Аз не знам що за човек е,а и то не може да се разбере от само 3 състезания.Но мисля,че е свестен,защото приема своето положение в Рено,не мрънка,че не говорят толкова за него.До сега има 0 точки,но все пак сме в началото на сезона.Има още много какво да покаже,убеден съм.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

малко преидстория Empty абе???

Писане by Гост Нед Апр 20, 2008 9:58 am

точно за това ми е любимия пилот щот на мранка и млад и има много един вид енергия ощее зелен в този спорт

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

малко преидстория Empty Re: малко преидстория

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите