Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

4 posters

Go down

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на германия?

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Vote_lcap100%Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Vote_rcap 100% 
[ 7 ]
Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Vote_lcap0%Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Vote_lcap0%Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 7
 
 

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Empty Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

Писане by al0ns0 Пон Юли 21, 2008 9:45 pm

Моите уважения към Пикет...
al0ns0
al0ns0
Администратор
Администратор

Брой мнения : 266
Age : 30
Registration date : 01.03.2008

https://msport.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Empty Re: Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

Писане by Alonso_as Пон Юли 21, 2008 10:53 pm

Е много ясно че Нелсън ми направи най-голямо впечатление,но и Хамилтан ми направи впечатление с доста грубите си изпреварвания особено срещу Маса просто го изкара от пистата... но ги има и тези ситуации де..

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Empty Re: Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

Писане by just alonso Вто Юли 22, 2008 11:07 am

Естествено-Пикет ,прекрасно представяне.Мен друго също доста ме "впечатли"-прекрасния театър на Макларън и поредното пускане на на Хамилтън от Хейки,жал ми е за момчето,нищо добро няма да види в този отбор.
just alonso
just alonso
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 124
Age : 32
Местожителство : Стара Загора
Любим отбор : renault
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Empty Re: Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

Писане by Alonso_as Вто Юли 22, 2008 11:54 am

just alonso написа:Естествено-Пикет ,прекрасно представяне.Мен друго също доста ме "впечатли"-прекрасния театър на Макларън и поредното пускане на на Хамилтън от Хейки,жал ми е за момчето,нищо добро няма да види в този отбор.
Да забравих и това да спомена със Хейки,жалко за момчето...

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Empty Re: Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

Писане by Geri Вто Юли 22, 2008 4:24 pm

just alonso написа:Естествено-Пикет ,прекрасно представяне.Мен друго също доста ме "впечатли"-прекрасния театър на Макларън и поредното пускане на на Хамилтън от Хейки,жал ми е за момчето,нищо добро няма да види в този отбор.

Подкрепям. Е, ще види, но само точки в шампионата, колкото да не остане без нищо. Освен ако не си вземе сам нещо повече.
Geri
Geri
Тест Пилот 1 - Лукас ди Граси
Тест Пилот 1 - Лукас ди Граси

Брой мнения : 46
Age : 32
Местожителство : Габрово
Любим отбор : Рено
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Empty Re: Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

Писане by Гост Сря Юли 23, 2008 11:35 pm

Браво , Браво на Пикет.Доказа че не случайно е в Рено.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Empty Re: Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

Писане by Гост Чет Юли 24, 2008 10:10 am

Просто.....Забравили сте пилота който наистина направи голямо впечатление и това е Фетел..Ама то ясно защо го забравяте все пак изпревари "двукратния ви" аа Пикет... направи страхотно състезание но това беше основно благодарение на тактиката си... и добро каране в края ..се пак той направи само едно изпреварване и то срещу Накаджима който пък даже се завъртя.. не искам да омаловажавам постижението му.. но все пак....

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Empty Re: Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

Писане by Гост Нед Юли 27, 2008 6:39 pm

Какво има да ме впечатлява в Хайдфелд и Хамилтън?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия? Empty Re: Кои от тези пилоти Ви впечетли най-много в неделното ГП на Германия?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите