Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Алонсо притеснен от липсата на сцепление

Go down

Алонсо притеснен от липсата на сцепление Empty Алонсо притеснен от липсата на сцепление

Писане by Alonso_as Пон Юли 21, 2008 5:20 pm

"И да нямам късмет, не е проблем, защото вече свикнах"

Пилотът на Рено Фернандо Алонсо призна, че е притеснен от липсата на сцепление, от което е страдала колата на французите в Гран при на Германия. Двукратният световен шампион се впусна в няколко битки на пистата „Хокенхайм" тази неделя, но загуби всичките, като се свлече до 11-о място на финала, въпреки че стартира от изгодната пета позиция.

"Проблемът с липсата на сцепление, от който страдах на "Хокенхайм", ме притесни сериозно", призна Алонсо. „Всеки път, когато бях в борба гума до гума с друг пилот в бавните завои, нямах нужната стабилност, за да го изпреваря, а заради това при ускорението на правите също не бяхме конкурентоспособни", заяви той.

Попитан от журналистите дали вижда решение на проблема, Фернандо отговори:

"Да, изчакайте до следващата година. Надявам се да преживеем лошия късмет до края на този шампионат и за следващата година да нямаме повече такива проблеми. Очаквам и в Унгария отново да нямам никакъв късмет, както във всяко състезание досега, но това няма да е проблем за мен, защото вече свикнах."

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите