Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс

2 posters

Go down

Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс Empty Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс

Писане by just alonso Нед Юли 06, 2008 6:48 pm

"Тези точки ни идват много добре", споделя той




Двуркатният световен шампион във Формула 1 Фернандо Алонсо сподели, че е доволен от представянето си в днешното състезание за Гран при на Великобритания на пистата "Силвърстоун". Испанецът остана на шесто място, като изпусна възможност да спечели дори повече точки.

"Както всеки път, когато вали, всичко е възможно и днес беше така. Има моменти, когато ти си с точните гуми и други случаи, когато не е така. Тогава трябва да се опиташ да държиш другите на разстояние и изобщо да останеш на пистата, защото знаеш, че това ще е успех. Днес не беше зле, доволен съм. Шеста позиция е три точки, които ни идват добре в класирането при конструкторите и при пилотите. Изпуснахме добър шанс, защото в крайна сметка Барикело се качи на подиума, а ние също можехме да сме там. Но все пак сме доволни. В края гумите ми бяха много зле, защото трябваше да направя ранен стоп и да сложа гориво до края. Бях много бърз на сухите участъци от пистата и много бавен на мокрите, така че трябваше да се защитавам в едни моменти и да атакувам в други", коментира Алонсо.
just alonso
just alonso
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 124
Age : 32
Местожителство : Стара Загора
Любим отбор : renault
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс Empty Re: Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс

Писане by al0ns0 Нед Юли 06, 2008 7:00 pm

Невероятно състезание... Последната толкова интересна надпревара която гледах беше 2007 ГП на Европа... хареса ми представянето на Алонсо, доволен съм от битката му с Хейки Yes Относно Пикет... простено му е заради 2-те точки миналия път Very Happy Smile
al0ns0
al0ns0
Администратор
Администратор

Брой мнения : 266
Age : 30
Registration date : 01.03.2008

https://msport.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс Empty Re: Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс

Писане by just alonso Пон Юли 07, 2008 6:04 pm

Жалко за Пикет наистина,доста добре се движеше,но само Алонсо от всички състезатели не напусна пистата и не сътворяваше бални пируети-браво за карането!Отвратително че Хамилтън спечели това шантаво състезание,дано не се повтаря занапред Smile ,Ферари се изложиха със стратегията и решенията за гумите,това им костваше състезанието,иначе Кими със сигурност щеше да е на подиума ,много добре си изиграха картите в Хонда и Бмв,които прецениха много точно ситуацията.А след това състезание думичката равнопоставеност в Макларън ми звучи още по смешно,толерират Хамилтън по всякакъв начин,жалко за Хейки.
just alonso
just alonso
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 124
Age : 32
Местожителство : Стара Загора
Любим отбор : renault
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс Empty Re: Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс

Писане by Гост Чет Юли 10, 2008 1:57 pm

Браво на Фернандо. Единстен той не направи ЕДНА ГРЕШКА за разлика от Кими Маса и други Като Кими и Маса се завартяха по 2,3 пъти ако не се лажа.Няма как да не поздрава и железното представане и на Хамилтън. Просто ги разби.
Сега Макларън ще могат да си отдъхнат от Ферари, но не за дълго. УСПЕХ !!!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс Empty Re: Алонсо доволен въпреки изпуснатия шанс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите