Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Алонсо доволен от прогреса на Рено

2 posters

Go down

Алонсо доволен от прогреса на Рено Empty Алонсо доволен от прогреса на Рено

Писане by Alonso_as Пет Юни 27, 2008 2:59 pm

"Всички промени, които направихме, бяха положителни"

Фернандо Алонсо се включи към подготовката на отбора на Рено за предстоящата Гран при на Великобритания в последния ден от изпитанията на пистата „Силвърстоун". Независимо че сесията бе прекъсната на няколко пъти, испанецът успя да изпълни плануваната си програма. Фернандо се концентрира над намирането на добър баланс за R28 и важни механични настройки за предстоящото състезание.

"Днес свършихме много добра работа. През целия ден работихме по настройките на колата за Гран при на Великобритания. Всички промени, които направихме, бяха положителни и в края на деня останах много доволен от прогреса на колата", призна Алонсо. "Условията на трасето бяха доста трудни заради силния вятър. Но това е нормално за „Силвърстоун" и ние трябва да се приспособим по най-добрия начин към условията тук, ако искаме да се представим на ниво", завърши испанецът.

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен от прогреса на Рено Empty Re: Алонсо доволен от прогреса на Рено

Писане by Alonso_as Пет Юни 27, 2008 2:59 pm

Радвам се че е доволен,дано наистина да има някакав прогрес...

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен от прогреса на Рено Empty Re: Алонсо доволен от прогреса на Рено

Писане by Гост Пет Юни 27, 2008 3:28 pm

Не знам но тук ще пиша че не се сещам къде другаде.... Така стига сте поствали новини дето всеки влиза в сайта от където ги взимате да ги чете... тъпо е според мен да ги има тук... понякога ако има нещо интересно за коментиране да.... ама то това майна вместо форум се превърна във копие на българския сайт за Ф1 ...стегнете се и да коментираме нещо тук а не само новини да постваме...админите да помислят за това...защото в крайна сметка това е форум нали

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен от прогреса на Рено Empty Re: Алонсо доволен от прогреса на Рено

Писане by Alonso_as Пет Юни 27, 2008 10:39 pm

Raikkonen написа:Не знам но тук ще пиша че не се сещам къде другаде.... Така стига сте поствали новини дето всеки влиза в сайта от където ги взимате да ги чете... тъпо е според мен да ги има тук... понякога ако има нещо интересно за коментиране да.... ама то това майна вместо форум се превърна във копие на българския сайт за Ф1 ...стегнете се и да коментираме нещо тук а не само новини да постваме...админите да помислят за това...защото в крайна сметка това е форум нали
Добре е разбирам за някои новини може да се говори че не трябва да се поства,но точно тая ... се пак си е форум на рено и тва е новина свързана с отбора така че... !А иначе според мен повечето новини които се постват тук,са заинтригуващи,апък ако админе решат че не им не нужно мястото тук,не смяташ ли че ще ги изтрият...

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен от прогреса на Рено Empty Re: Алонсо доволен от прогреса на Рено

Писане by Гост Съб Юни 28, 2008 4:46 pm

Alonso_as написа:
Raikkonen написа:Не знам но тук ще пиша че не се сещам къде другаде.... Така стига сте поствали новини дето всеки влиза в сайта от където ги взимате да ги чете... тъпо е според мен да ги има тук... понякога ако има нещо интересно за коментиране да.... ама то това майна вместо форум се превърна във копие на българския сайт за Ф1 ...стегнете се и да коментираме нещо тук а не само новини да постваме...админите да помислят за това...защото в крайна сметка това е форум нали
Добре е разбирам за някои новини може да се говори че не трябва да се поства,но точно тая ... се пак си е форум на рено и тва е новина свързана с отбора така че... !А иначе според мен повечето новини които се постват тук,са заинтригуващи,апък ако админе решат че не им не нужно мястото тук,не смяташ ли че ще ги изтрият...

Явно не ме разбра но карай... здраве да е Cool

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен от прогреса на Рено Empty Re: Алонсо доволен от прогреса на Рено

Писане by just alonso Нед Юни 29, 2008 4:45 pm

Нека да е доволен след състезанието моля Smile
just alonso
just alonso
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 124
Age : 32
Местожителство : Стара Загора
Любим отбор : renault
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо доволен от прогреса на Рено Empty Re: Алонсо доволен от прогреса на Рено

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите