Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Екълстоун предупредил Мозли два месеца преди секс скандала

Go down

Екълстоун предупредил Мозли два месеца преди секс скандала Empty Екълстоун предупредил Мозли два месеца преди секс скандала

Писане by Alonso_as Пет Юни 27, 2008 2:58 pm

"За съжаление той явно не ни обърна внимание”

Босът на ФИА Макс Мозли, който се забърка в грандиозен секс скандал, е бил предупреден от боса на Формула 1 Бърни Екълстоун за предстояща разработка, целяща да опетни името му, два месеца преди скандалът да избухне.

Сензационното разкритие пред британското издание "The Times" направи Дийн Атю, който е работил за Екълстоун като консултант.

"Приятел ми се обади по телефона през февруари тази година. Уговорихме си среща, на която бях уведомен, че е осигурен отворен бюджет за намирането на материали, които биха опетнили името на Макс Мозли публично. Като крайната цел е той да бъде отстранен от ръководния си пост. Човекът се свърза с мен, защото знаеше за близките ми отношения с Екълстоун, но не знаеше, че бях в много добри отношение и с Мозли. По този начин искаха да проверят дали съм лоялен към него и дали знам ценна информация за него", призна Атю. "Бях попитан дали съм за оставането на Мозли във ФИА, или съм човек на Бърни. След малко човекът, с когото се срещнах, заяви, че няма да бързат с действията си. Веднага се видях с Екълстоун и му разказах за всичко, което чух на срещата. Той веднага информира Мозли. Знам за това, защото Макс ми го потвърди по-късно лично, тъй като се притеснявах дали ще вземе на сериозно препоръката ни. За съжаление точно това се случи и той явно не ни обърна внимание. Попитах Бърни дали могат да открият нещо провокативно в личния живот на Макс, на което той ми отговори: "Нищо подобно не може да бъде открито, защото той е "Господин Скучен", завърши той.

Дийн Атю смята, че Мозли трябва да разкрие публично за предупреждението, което е получил от Екълстоун. Така ще бъдат пресечени всички спекулаци, свързващи Бърни с организацията на секс скандала.

"Има много хора, които смятат, че Бърни стои зад цялата постановка, но това е адски нелепо", заяви Атю. "Още след като разбрахме за атаката срещу Мозли, направихме всичко възможно, за да го предпазим. Когато видяхме скандалния материал на "News of the World", и двамата останахме шокирани", завърши той.

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите