Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пикет: Щастлив съм от първите точки

4 posters

Go down

Пикет: Щастлив съм от първите точки Empty Пикет: Щастлив съм от първите точки

Писане by al0ns0 Нед Юни 22, 2008 10:07 pm

Пикет: Щастлив съм от първите точки


"За първи път нямах никакви проблеми"


Отборът на Рено успя да класира и двете си коли в зоната на точките в домашната за тима Гран при на Франция. Пилотите на французите Нелсон Пикет-младши и Фернандо Алонсо се класираха седми и осми.
"За първи път всичко в състезанието се разви без никакви проблеми за мен", призна Пикет. "Колата и стратегията ни проработиха много добре. Щастлив съм от спечелването на първите ми две точки в шампионата. Надявам се да продължа в същия дух и до края на сезона", завърши бразилецът.
al0ns0
al0ns0
Администратор
Администратор

Брой мнения : 266
Age : 30
Registration date : 01.03.2008

https://msport.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пикет: Щастлив съм от първите точки Empty Re: Пикет: Щастлив съм от първите точки

Писане by al0ns0 Нед Юни 22, 2008 10:09 pm

Невероятно състезание за Пикет... започна като ,че ли да разкрива таланта си... да го доразвива Smile Дай Боже на екрана да виждаме по честичко Нелсон в такава форма! Успех! Yes
al0ns0
al0ns0
Администратор
Администратор

Брой мнения : 266
Age : 30
Registration date : 01.03.2008

https://msport.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пикет: Щастлив съм от първите точки Empty Re: Пикет: Щастлив съм от първите точки

Писане by Гост Нед Юни 22, 2008 10:11 pm

Не знам,дано е постоянен.Още съм скептично настроена,продължава да допуска грешки,днес можеше и да е по-напред,ако не беше се хлъзнал пръстите по волана. Laughing (Това винаги ме подсеща за Хамстера)

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Пикет: Щастлив съм от първите точки Empty Re: Пикет: Щастлив съм от първите точки

Писане by Гост Пон Юни 23, 2008 8:48 am

Беше му време да счупи тоя карък дето го има.. като за начало с тази кола е добре и все пак е пред "двукратния" който по едо време му казаха че се състезавал с Уебър.... ако като гледам с Нелсон се съсетзаваше ама айде ...ахахах и излезе по-корав от Алонсо щотото по-дълго задържа Хам зад себе си.... иначе браво на момчето иска и той като Хейки миналата година да покаже на какво е способен.... Явно в Рено всички се отприщват след средата на сезона

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Пикет: Щастлив съм от първите точки Empty Re: Пикет: Щастлив съм от първите точки

Писане by Alonso_as Пон Юни 23, 2008 2:23 pm

Raikkonen написа:Беше му време да счупи тоя карък дето го има.. като за начало с тази кола е добре и все пак е пред "двукратния" който по едо време му казаха че се състезавал с Уебър.... ако като гледам с Нелсон се съсетзаваше ама айде ...ахахах и излезе по-корав от Алонсо щотото по-дълго задържа Хам зад себе си.... иначе браво на момчето иска и той като Хейки миналата година да покаже на какво е способен.... Явно в Рено всички се отприщват след средата на сезона
То хубо че е задържал Хамилтан по дълго ама ти прецени ли горивото точно когато Алонсо излезе от бокса хамилтан беше зад него и след 2-3 обиколки и Хамилтан влезе в бокса,разбираш ли ква е разликата.... това нещо се повтори 2 пъти !А за изпреварването на Нелсън накрая на състезание не беше кой знае какво защото алонсо за да не се одари във болида на форс индия които не го пусна на време изтарва точката на спиране и затова стана това изпреварване не е толкова фатално де...но все пак браво на Нелсън

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Пикет: Щастлив съм от първите точки Empty Re: Пикет: Щастлив съм от първите точки

Писане by Geri Пон Юни 23, 2008 8:25 pm

Добро начало Yes Дано продължи и да си избие лошите спомени от главата
Geri
Geri
Тест Пилот 1 - Лукас ди Граси
Тест Пилот 1 - Лукас ди Граси

Брой мнения : 46
Age : 32
Местожителство : Габрово
Любим отбор : Рено
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Пикет: Щастлив съм от първите точки Empty Re: Пикет: Щастлив съм от първите точки

Писане by just alonso Пон Юни 23, 2008 8:30 pm

първото успешно състезание за Нелсън и първите му спечелени точки,да са му честити Smile !Дано продължи в същия дух,и двамата с Алонсо да трупат актив в точките
just alonso
just alonso
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 124
Age : 32
Местожителство : Стара Загора
Любим отбор : renault
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Пикет: Щастлив съм от първите точки Empty Re: Пикет: Щастлив съм от първите точки

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите