Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания

2 posters

Go down

Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания Empty Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания

Писане by lewstherin Нед Юни 22, 2008 7:24 pm

Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания -аз пак ще се боря и ще се върна по-силен

Пилотът на Макларън-Мерцедес Люис Хамилтън заяви, че приема наказанието, което му беше наложено от стюардите на пистата "Маникур" по време на състезанието за Гран при на Франция. Това беше втората санкция на британеца в последните две състезания, след като в Канада беше наказан, след като удари Кими Райконен, а днес трябваше да мине през бокса заради неправилно изпреварване срещу Себастиан Фетел. Санкцията провали всички шансове на Хамилтън да вземе точка и той трябваше да се задоволи с десето място.

"Добре съм, всичко е наред. Състезанието си е състезание. Аз още съм в борбата и няма нищо, което може да ме извади от нея. Не мисля, че направих нещо неправилно. Бях от външната страна и нямаше как да мина през колата до мен, защото щяхме да се ударим. Избрах да мина по външната линия, но задницата ми поднесе и минах през бордюра. Продължих да се се боря, няма какво да направите, за да успеете да ме ядосате. Можете да продължите да ми давате наказания или каквото си искате друго, а аз ще продължавам да се боря и да се връщам по-добър. Днес направих всичко, което трябваше, не се забърквах в проблеми и направих чисто състезание. Не влязохме в точките и това е вече трето състезание без точка, но в крайна сметка остават още десет. Направих добър старт, успях да изпреваря няколко болида на пети завой и определено мисля, че изпреварих честно на седми завой", коментира Хамилтън.

Недоволство от санкцията изразиха шефът на Макларън Рон Денис, както и спортният директор на Мерцедес Норберт Хауг. "Не разбирам напълно причините. Не мисля, че Себастиан Фетел би се оплакал от това изпреварване", коментира Хауг.

"Люис не спечели позиция, като излезе извън пистата. Той вече беше изпреварил Фетел", коментира Денис.




Лелеее, колко е нагъл само. Вече официално го мразя повече от Алонсо.
"Не мисля, че направих нещо неправилно."
Алоо`, ти какво лислиш няма занчение, има си правила, който, колкото и да е странно, важат и за теб!

"Днес направих всичко, което трябваше, не се забърквах в проблеми и направих чисто състезание. "
Не е вярно, ако беше направил всимчко което трябваше, щеше да вземе точки. Забърка се в проблеми-беше наказан, удари съотборника си.. И състезанието му изобщо не беше чисто-някой преброи ли колко пъти си блокира гумите?
lewstherin
lewstherin
ФИА- Комисар
ФИА- Комисар

Брой мнения : 315
Age : 36
Местожителство : Пловдив
Любим отбор : Scuderia Ferrari Marlboro
Registration date : 03.03.2008

http://www.lewstherin.my32.net

Върнете се в началото Go down

Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания Empty Re: Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания

Писане by Гост Нед Юни 22, 2008 8:05 pm

И защо мразиш Алонсо?! Angry

Хора,аз предлагам Хамилтън да пише а ФИА да му възлагат по-често наказания,че явно не му стигат.
Освен това въпреки всичко ми звучи ядосан. Very Happy:D

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания Empty Re: Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания

Писане by al0ns0 Нед Юни 22, 2008 9:44 pm

ХахАХаХАХА голям смях Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
al0ns0
al0ns0
Администратор
Администратор

Брой мнения : 266
Age : 30
Registration date : 01.03.2008

https://msport.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания Empty Re: Хамилтън: Продължавайте да ми давате наказания

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите