Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Алонсо: Изпуснах класиране на подиума

3 posters

Go down

Алонсо: Изпуснах класиране на подиума Empty Алонсо: Изпуснах класиране на подиума

Писане by Alonso_as Нед Юни 22, 2008 4:39 pm

"Колата не се държеше така добре, както вчера"

Пилотът на Рено Фернандо Алонсо е на мнение, че неговият тим трябва да подобри представянето си в състезателни условия, ако иска да се бори с водещите отбори. Испанецът изпусна възможността да атакува подиума за първи път през този сезон в домашната за тима му Гран при на Франция. Двукратният световен шампион стартира от трета позиция, но състезанието не се разви по най-добрия начин за него.

"Стратегията ни не беше лоша, но се нуждаех от силно темпо в повече обиколки, за да я изпълня. Накрая бяхме явно по-бавни от директните ни съперници, което не е добре. Колата не се държеше така добре, както вчера. Може би причината е по-ниската работна температурна на гумите ни днес", заяви Алонсо. "Знаех, че това може да се случи, но така е в моторния спорт. Класирането на подиума ни беше в ръцете, но ние не успяхме да се преборим за него. Вчера бяхме оптимисти, а днес сме повече реалисти. Към края на надпреварата пилотът пред мен от Форс Индия, който трябваше да ме пусне, не ме видя и за да не се ударим, изпуснах идеалната линия , заради което изгубих и седмата си позиция от Пикет. Една или две точки в повече обаче нямат голяма значение за мен", завърши испанецът.

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо: Изпуснах класиране на подиума Empty Re: Алонсо: Изпуснах класиране на подиума

Писане by Alonso_as Нед Юни 22, 2008 4:41 pm

Като цяло съм разочарован Nothing just.... !Пикет се представи на това състезание доста добре... очаквам с нетърпение силвърстоун,и този път се надявам не само в квалификацията да се представят добре рената но и в състезанието!

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо: Изпуснах класиране на подиума Empty Re: Алонсо: Изпуснах класиране на подиума

Писане by just alonso Нед Юни 22, 2008 4:46 pm

поредното разочароващо състезание,след уж обещаващия уикенд Nothing just.... ,все пак успяха да се класират в точките,а вижда се подиума не е резлност за сега и неможе да бъде постигнат,но Пикет днес се представи много добре,това бе първото му добро състезание,поздравления за него.За силвърстоун след две седмици,аз лично не мисля че ще се промени кой знае какво,но от Рено трябва да поработят над предтавянето им в дълги серии от обиколки,в което липсва темпо.
just alonso
just alonso
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 124
Age : 32
Местожителство : Стара Загора
Любим отбор : renault
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо: Изпуснах класиране на подиума Empty Re: Алонсо: Изпуснах класиране на подиума

Писане by Geri Нед Юни 22, 2008 5:50 pm

Разоароващо е заради коментарите на Алонсо, още докато гледах осъзнах, че нещо се е променило и в момента не откривам друга причина освен ниските температури. В Рено имат по какво да работят. Все пак 3 точки са си три точки, можеха да са повече, но има и Силвърстоун, да не забравяме, че тима е англо-френски все пак Yes
Geri
Geri
Тест Пилот 1 - Лукас ди Граси
Тест Пилот 1 - Лукас ди Граси

Брой мнения : 46
Age : 32
Местожителство : Габрово
Любим отбор : Рено
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Алонсо: Изпуснах класиране на подиума Empty Re: Алонсо: Изпуснах класиране на подиума

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите