Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Алонсо: Грешките на Хамилтън не ме изненадват

Go down

Алонсо: Грешките на Хамилтън не ме изненадват Empty Алонсо: Грешките на Хамилтън не ме изненадват

Писане by just alonso Пет Юни 20, 2008 9:23 am

"Това е нормално", казва Фернандо




Двукратният световен шампион Фернандо Алонсо (Рено) призна, че не е изненадан от грешките на бившия си съотборник в Макларън-Мерцедес Люис Хамилтън. От началото на новия сезон във Формула 1, Хамилтън се представя доста колебливо и много специалисти свързват това факта, че Алонсо вече не е при британците, и не помага на Люис в настройването на колата. Испанецът също така "охлади" слуховете, че ще кара за БМВ през 2009 година. 26-годишният Алонсо също допусна някои грешки напоследък, особено в Гран при на Монако.
"Грешките на Хамилтън този сезон не ме изненадват. Миналата година беше странно как в първите си девет състезания в Гран при, успя да запише девет подиума. Това се дължеше в известна степен на късмета, не само на пилота. Тази година нещата изглеждат по-нормално", закачливо заяви Алонсо пред "Diario AS".

"Още миналата година БМВ показаха потенциала си и сега го затвърдиха. Те се превърнаха в третия по сила тим, след Ферари и Макларън, а Роберт е мой много голям приятел. Радвам се, че има шанс за титлата. Но никога не се знае дали твоят съотборник ти е приятел или съперник. Според мен, пътищата ни няма да се пресекат", допълни Алонсо, след като Кубица призна, че двамата биха били страхотни съотборници в БМВ.
just alonso
just alonso
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 124
Age : 32
Местожителство : Стара Загора
Любим отбор : renault
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите