Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция?

3 posters

Go down

Коя ще е пречката на пътя към победата за Хамилтън във Франция?

Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_lcap0%Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_lcap33%Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_lcap0%Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_lcap33%Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_lcap0%Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_lcap17%Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_lcap17%Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 6
 
 

Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Empty Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция?

Писане by Гост Сря Юни 18, 2008 5:52 pm

Използвайки списъка на lewstherin (надявам се той да няма нищо против), реших да направя една анкета и да видим кой какво предлага. Yes

Аз съм за чакъла...не за друго,просто ми липсват сцените,в които Хамилтън се чуди как да се върне обратно на пистата.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Empty Re: Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция?

Писане by lewstherin Сря Юни 18, 2008 7:22 pm

Гласувах за крана, понеже смятам че ще завърши в чакъла около някой завой, след като е ударил отново някой.

А пък за списъка-до 3 дни очаквай призовка за съд!
lewstherin
lewstherin
ФИА- Комисар
ФИА- Комисар

Брой мнения : 315
Age : 36
Местожителство : Пловдив
Любим отбор : Scuderia Ferrari Marlboro
Registration date : 03.03.2008

http://www.lewstherin.my32.net

Върнете се в началото Go down

Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Empty Re: Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция?

Писане by just alonso Сря Юни 18, 2008 8:40 pm

аз също съм за чакъла,не видма как Хамилтън ще изпревари в най-добрия случай 11 коли пред себе си ,но не изключвам варианта за спуканата гума Smile ако се пробва с 1 спиране да се намърда напред
just alonso
just alonso
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 124
Age : 32
Местожителство : Стара Загора
Любим отбор : renault
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Empty Re: Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция?

Писане by Гост Сря Юни 18, 2008 10:21 pm

Хамилтън няма да го спре нищо друго освен голямото му ЕГО което му костваше титлата миналата година... и ще му я коства и сега... защото тези сравнения с едни от най-големите имена в този спорт (Сена и Шумахер) след първата му година бяха излишни...видяхме го че прави новобрански грешки а вярвайте ми ще гледаме и още

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Empty Re: Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция?

Писане by Geri Пет Юни 20, 2008 11:29 am

Гласувах за 2), но и другите имат доста голям шанс да го препънат Yes
Интересна тема
Geri
Geri
Тест Пилот 1 - Лукас ди Граси
Тест Пилот 1 - Лукас ди Граси

Брой мнения : 46
Age : 32
Местожителство : Габрово
Любим отбор : Рено
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция? Empty Re: Какво ще спре Хамилтън към победата във Франция?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите