Арабаджиев продължава с отличните изяви!

2 posters

Арабаджиев продължава с отличните изяви! Empty Арабаджиев продължава с отличните изяви!

Писане by al0ns0 Съб Юни 14, 2008 11:31 am

Този уикенд се провежда третият кръг от Интернешънъл Формула Мастър на чешката писта Бърно. Това е първо състезание за Владо на пистата, която приема и Мото GP.

В петъчната квалификация българският пилот се утвърди като един от фаворитите. Той се бори за 3-то място, но в края на краищата остана 6-ти - отново само на хилядни от японеца Юки Секигучи. За съжаление, Владо можеше да стартира по-напред, но неговото време и на латвиеца Харалд Шлегелмилх, Марчело Пуглиси, Норберт Сидлер и Лука Персиани бяха анулирани, защото са дадени по време жълти флагове.

Победител в квалификацията за 3-ти пореден път бе Крис Ван дер Дрифт. Холандецът успя да спечели квалификацията с невероятните 9 десети пред бившия Ред Бул Ф1 тестър Мишел Амермюлер. Другия съотборник на Арабаджиев, руснакът Сергей Афанасиев, който спечели в По, остана разочарован от 11-тото си място.

В събота първото състезание е от 13:30 и отново ще бъде предавано по Евроспорт, както и може да се гледа пряко на сайта на Формула Мастър.

Арабаджиев продължава с отличните изяви! First_1213386332Arabadzhiev(1)

Registration date : 01.03.2008

Арабаджиев продължава с отличните изяви! Empty Re: Арабаджиев продължава с отличните изяви!

Писане by al0ns0 Съб Юни 14, 2008 11:44 am

Жива и здрава да ни е българската надежда за Формула1. Продължаваме да обсъждаме само победи... Браво на Владо!
al0ns0
al0ns0

Age : 30

Писане by just alonso Съб Юни 14, 2008 7:00 pm

В съботния старт на пистата край Бърно Владимир Арабаджиев записа втори подиум в Интернешънъл Формула Мастър - отново с трето място. Този път Владо притиска до последните метри немския пилот Мишел Амермюлер за второто място.