Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре

3 posters

Go down

Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре Empty Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре

Писане by lewstherin Вто Юни 10, 2008 12:57 pm

Пилотът на Макларън-Мерцедес Люис Хамилтън заяви, че нищо не може да го спре по пътя му към титлата през тази година. Британецът твърди, че е оставил зад себе си разочарованието от отпадането си в Гран при на Канада миналата седмица. Люис загуби първата позиция в шампионата при пилотите от пилота на БМВ-Заубер Роберт Кубица, след като удари на излизане от бокса при червена светлина Кими Райконен с Ферари по време на Гран при на Канада.

"Отпадането ми от Гран при на Канада няма никакво значение. Случилото си по никакъв начин не е разочаровало или намалило увереността ми и вече нищо не може да ме спре. Развитието на колата е видимо и за всички стана ясно, че бяхме една класа над всички в Канада", заяви Хамилтън. "Ситуацията с удара ми с Кими стана за секунди. В бокса ме заредиха с повече гориво и пред мен излязоха две коли, които спряха на края на алеята на бокса, точно когато погледнах към червения светофар. Според мен това правило е глупаво, защото ние се състезаваме и няма как да видиш сигнала, който е чак на излизане от бокса. Ще стартирам с десет позиции наказание във Франция, което ще усложни максимално състезанието ми. Не съм искал да провалям състезанието на Райконен, защото по този начин съсипах и моето, заради което смятам, че наказанието ми е твърде сурово. Всичко това обаче ме прави още по-силен и нямам търпение да стартирам в Гран при на Франция", завърши британецът.

Да видим какво може да го спре..
1 Червения сфетофар на изхода на пита
2 Спукани гуми от неговото нескопосано каране
3 Спукани гуми от нескопосаната тактика на отбора му
4 Чакъла на входа на боксовете
5 Натискане на грешен бутон на волана по време на състезанието, и активиране на режим за пит стоп
6 Кубица
7 Райконен


Последната промяна е направена от lewstherin на Сря Юни 11, 2008 11:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
lewstherin
lewstherin
ФИА- Комисар
ФИА- Комисар

Брой мнения : 315
Age : 36
Местожителство : Пловдив
Любим отбор : Scuderia Ferrari Marlboro
Registration date : 03.03.2008

http://www.lewstherin.my32.net

Върнете се в началото Go down

Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре Empty Re: Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре

Писане by just alonso Вто Юни 10, 2008 1:11 pm

Very Happy ,не можело нищо да го спре,че кой го беше спрял до сега,май собствената му некъдърност. Голямо самочувствие ,голяма работа.
just alonso
just alonso
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 124
Age : 32
Местожителство : Стара Загора
Любим отбор : renault
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре Empty Re: Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре

Писане by Alonso_as Вто Юни 10, 2008 6:12 pm

Еее тоя много голямо съмочуствия зе да има!Да го видим до каде ще стигне!

Alonso_as
Тест Пилот 2 - Роман Грожан
Тест Пилот 2 - Роман Грожан

Брой мнения : 131
Любим отбор : Reno
Registration date : 22.03.2008

Върнете се в началото Go down

Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре Empty Re: Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре

Писане by Гост Сря Юни 11, 2008 9:35 am

Колега забравил си още нещо...Чакъла на входа на боксовете

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре Empty Re: Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре

Писане by lewstherin Сря Юни 11, 2008 11:30 am

Да бе, вярно! Поправям веднага!
lewstherin
lewstherin
ФИА- Комисар
ФИА- Комисар

Брой мнения : 315
Age : 36
Местожителство : Пловдив
Любим отбор : Scuderia Ferrari Marlboro
Registration date : 03.03.2008

http://www.lewstherin.my32.net

Върнете се в началото Go down

Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре Empty Re: Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре

Писане by Гост Сря Юни 18, 2008 5:45 pm

И липсата на кран.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре Empty Re: Хамилтън: Вече нищо не може да ме спре

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите